Napište nám

Chcete-li nám napsat, přihlaste se:
E-mail: Heslo:

Nemáte u nás účet? Zaregistrujte se.
Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám jej.


Paradogs
5.6.2011 11:02
Zdravím, děkujeme za super koncert v Radotíně, byla čest před váma hrát. Tak třeba zase příští rok. :) Paradogs
Jumping Drums
7.6.2011 07:55
Děkujeme, byl to podařený koncertík, škoda toho počasí :-)
Semir
4.6.2011 16:53
Zdravím Vás pane Ivo, doufám, že jste včera dobře dorazil z narozeninové oslavy ze Slovenska. Pro osvěžení paměti, potkali jsme se na dálnici D2 na bývalém hraničním přechodu něco kolem 01:30 hodin. A já od Vás dostal "úplatek" ve formě Vašeho DVD. Jak jsem ráno přijel domů, hned jsem si ho přehrál a musím konstatovat, že je to super věc, no prostě bomba! Manželka ihned reagovala slovy: "Okamžite zjisti, kde mají koncert?" Takže u nás jste sklidili velký úspěch, máte za jedna. Můj tříletý syn seděl v křesle a ani nedutal! Ještě jednou díky za DVD a doufám, že Vás co nejdřív uvidíme na živo?! A co tak třeba nějaká akce v Břeclavi, či Hodoníně? Díval jsem se, že jste zítra v Rožnově, kam dost často jezdíme, ale zítra nám to bohužel neklapne! Tak snad přístě, třeba v Brně? Každopádně přeju mnoho úspěchů a inspirace do další tvorby. Ještě jednou díky! S pozdravem Radek
Jumping Drums
7.6.2011 08:00
Ahoj Radku, moc děkuji za parádní vzkaz a jsem rád, že Vám i Vaší rodince DVD Live At Sidia udělalo radost. Ke konci roku jedeme turné s názvem EAST, mrkněte tedy o prázdninách na stránky, termíny tam budou co nevidět a myslím, že ani Břeclavsko nevynecháme. PS: ještě jednou díky za váš lidský přístup, vše potřebné je již v pořádku :-)
Azikel
28.5.2011 21:53
Ahoj, dnes jsme Vás zvučili na Dni bezpečné jízdy v Ostravě, byla to opravdu skvělá bubenická lahůdka, škoda jen toho počasí, nedostatku publika a že jsme na Vás nebyli lépe mikrofonově připraveni :-) snad se někdy do budoucna uvidíme, díky, za celý tým Quartet Czech, Jakub Kunčický :-)
Jumping Drums
7.6.2011 08:05
Jakube, děkujem za profesionální přístup, mohli jsme to odrbat, ale my to prostě neděláme a jsem rád, že jsi i Ty svým přístupem pomohl udělat supr zážitek i těm pár lidem, kteří to počasí vydrželi nebo vydržet museli, neb tam měli stánek nebo prezentaci.Ivo
lucifer97
28.5.2011 16:19
Ahojky,jste upe bobaaa....dneska jsem byla na vašem koncertě na Landeku,možná že si vpomenete na náš flétnový soubor...přesvědčila jsem je,at se na vas ještě podíváme,protože jste supeeer :D naše vystoupení se moc nezdařilo,ale to vaše jooo :)) už jsem byla se školou na vás v ostravě v akordu a byl to nářez....chtěla bych se k vám chodit učit,mám zkušenosti s africkýma bubnama :)
Jumping Drums
7.6.2011 08:06
Luciferko, napiš manažerce Zuzce, pokud chceš studovat, domluv s ní první, nezávazné setkání a uvidíme. Ivo
Nikis
28.5.2011 07:15
Ahoj Ivo, zvládli jsme počasí a dojeli jsme v pořádku domů. Váš koncert nás všechny strašně nabyl enrgií, kamarádka, co tam byla s námi,ze mě cestou domů skoro zešílela když sem furt do něčeho mlátila paličkama :D strašně ráda bych šla na další koncert :))
Ina
27.5.2011 22:18
Plním úkol/přání: ahoj Ivo, dojeli jsme domů sice v hustém dešti (a máme to ze Zábřeha 50km),ale ve skvělé náladě - myslím, že i můj drahý polovička, který obětavě seděl za volantem, měl co dělat, aby nepodupával nohou na plyn nebo brzdu v některém tom vašem rytmu, co nám doteď duní v duších :-) Děkujeme za skvělej zážitek, dvou tisícovek lidí jste se sice nedočkali ;-), ale tohle "komorní" provedení mělo svoje kouzlo - doufám, že nejen pro nás posluchače :-) už se těšíme na nějaké příště :-)
Dudlíík:P
26.5.2011 14:26
Jste uplně bomba. Dneska jsem byla na vašem koncertě na Slezkoostravském hradě a byli jste fakt super a moc děkuji za podpisy. Miluji VÁS všechny nejvíce však MILANA......... Jste božííí!!!!!!!
stirice
22.5.2011 08:12
Ahojky kluci v Mor.Třebové to bylo super. Dorazili jsme domů v pořádku bez deště. Super zážitek a skvělej koncert.
Karolína
21.5.2011 23:58
Ahoj kluci, koncert v Mor.Třebové byl úžasný. Doufám, že brzo bude další protože Vaše koncerty jsou vždycky plné energie:)Jste prostě frajeři:)
DoDo
21.5.2011 23:37
Ahoj Ivo,tak jsem došel v pořádku. Koncert byl skvělej,těšíme se na další! =) =DThis is alternative content.

Copyright © 2010, Jumping Drums Oficiální stránky bubenické skupiny. Všechna práva vyhrazena.
Yascha design