JUMPING DRUMS - O NÁS

 

 

Ivo Batoušek a jeho Jumping Drums přináší k vašim uším a očím strhující bubenickou delikatesu. Bubny a perkuse jemně okořeněné zpěvem, jsou výživnou směsí pro každého milovníka zvuků a rytmů bubnů z celého světa. Vychutnejte si atmosféru jejich jedinečných koncertů od prvních úderů na činely, přes zvuky japonských TAIKO bubnů, šamanského bubnu, djembe, klasických bubnů až k poslednímu úderu koncertního gongu PAISTE.

"Dobrou chuť vám přejí Ivo & Jumping Drums"

Ivo Batoušek and Jumping Drums are bringing an impresisive drum delicacy to your ears and eyes. Drums and percussion gently combined with vocals are a must -see/hear for every lover of sounds and rhytms of drums from around the world. Enjoy the atmosphere of their uniqe concerts since the first strike on the cymbal sounds throught TAIKO Japanese drums, shamanic drums, djembe, classical drums to the last strike on the concert PAISTE gong.

 


 


Tuto bubenickou kapelu založil v roce 2000 profesionální bubeník, lektor a muzikoterapeut Ivo Batoušek. Spolu s ním vystupují perkusionisté Jindřich Jakubal,Milan Dolák  a Zuzana Lašáková.

Jumping Drums vystupují na mnoha prestižních akcích, hudebních festivalech, městských slavnostech atd. Podílí se na realizaci hudebních, komerčních, vzdělávacích a charitativních projektů.


TOUR 2010 10 LET V RYTMU
TOUR 2011 EAST
TOUR 2012 SOUTH

DRUM AND WALK

AVON POCHOD OLOMOUC
RELAXAČNÍ BUBNOVÁNÍ BRC Čeladná
BUM BUM PARDUBICE
VÝCHOVNÉ KONCERTY

Ivo Batoušek provozuje od roku 1997 soukromou bubenickou školu, která od roku 2007 sídlí  v Olomouci.

Část výtěžku z honoráře a prodaného zboží (cca 5 %) investuje soubor do charitativních projektů relaxačního bubnování Ivo Batouška se sociálně a zdravotně handicapovanými dětmi po celé ČR.

Nevíte jakým novým, poutavým a zajímavým programem okořenit ples, městské slavnosti firemní večírek,  festival, nebo jinou kulturní akci?

Nabízíme profesionální a originální bubenickou show  jejíž obsah i fromu lze částečně po domluvě přizpůsobit dramaturgii vašeho projektu.
Zrealizujeme pro vás workshopy, teambuilding, jammsession.

To vše za ceny odpovídající kvalitě, za kterou ručíme.

Zeptejte se na volný termín a domluvte si další podrobnosti.
Kontakt :  Zuzana Lašáková, +420775100079 Lasakova.Zuzana@seznam.cz


This is alternative content.

Copyright © 2010, Jumping Drums Oficiální stránky bubenické skupiny. Všechna práva vyhrazena.
Yascha design