Výchovný koncert

Ivo Batoušek - výchovně vzdělávací koncerty v rámciprojektu "Hudba, jako cesta k dětské duši".

Koncerty jsou koncipovány jako interaktivní.

Posluchači jsou tedy do programu aktivně zapojeni, a to jak v hledišti, tak i na podiu (lídr souboru vybere v každém díle vždy jednu skupinku posluchačů, kteří si zahrají na bubny).

Jednotlivé díly seznamují zábavnou formou vaše studenty s historií bicích nástrojů, jejich využitím v hudbě klasické i moderní - to vše je doplněno humorně laděným vyprávěním lídra     Ivo Batouška a originální hudbou souboru Jumping Drums.

Speciální dramaturgie koncertu i pro první stupně ZŠ!

Video z výchovného koncertu:

https://www.youtube.com/watch?v=neGXQjfH1qU

 

V roce 2017 jsme připravili program KREATIVNÍ BUBNOVÁNÍ na africké bubny Djembe, a jiné perkusní nástroje, které všem zájemcům zapůjčíme. Naučíme děti během 45 min., základní noty a tvorbu vlastních rytmů.

Ukázku najdete ZDE

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od roku 2003 jsme udělali radost, pobavili, poučili a rozšířili všeobecný rozhled již více než 200 000 dětí a mládeži z celé ČR.

 

Základním konceptem našich koncertů je neformálním, zábavným způsobem uvést žáky a studenty do kouzelného světa rytmů a bubnů. Záměrně se vyhýbáme akademičnosti, složitosti výkladu. Chceme děti přivést k hudbě, ne je vystrašit :-) .

 

I takto může dopadnout koncert, tak se na to připravte :-)

PUSTIT VIDEO....ZDE

Napsali o nás.

ZŠ Modřice

ZŠ Žulová

ZŠ Vápenná

ZŠ Nýdek

ZŠ Veřovice

 

 

Pevně věříme, že to je v současné době jedna z mála cest, jak děti k hudbě přivést, probudit v nich lásku k hudbě tak silnou, že sami zatouží prozkoumat ji hlouběji.....a pak věřte, že budou chtít sami znát osminy, akcenty,.....však víte :-)

 

Interaktivní program je zajímavý nejen profesionálním pojetím a uměním hudebníků, ale i směrováním mladých lidí k zajímavé alternativě náplně volného času, prokazatelně fungující v rámci programů prevence kriminality a sociálně-patologických jevů.

 

Ivo Batoušek se v průvodním slovu dotýká i takových témat jako jsou stres, koncentrace při studiu, stinné stránky internetových sociálních sítí, mobilní komunikace ve vztahu k výuce či kvalitní partnerské vztahy. Program lze po domluvě přizpůsobit i aktuálnímu preventivnímu tématu vaší školy, například sociálně-patologické jevy, kriminalita mládeže, drogová závislost, gambling či šikana.


Koncert jsme schopni provést stejně dobře v sále divadla či kulturního domu stejně jako ve vaší školní aule, tělocvičně, společenských prostorách. Soubor je vybaven kvalitní ozvučovací aparaturou plně dostačujícím pro výchovně vzdělávací koncerty. Ozvučení je v ceně koncertu.

 

 

 

Informujte se a objednejte si náš výchovný koncert. Těšíme se na vás.

Kontakt:  lasakova.zuzana@seznam.cz

tel.: 775 100 079


This is alternative content.

Copyright © 2010, Jumping Drums Oficiální stránky bubenické skupiny. Všechna práva vyhrazena.
Yascha design