Výchovný koncert

KREATIVNÍ BUBNOVÁNÍ

na africké bubny Djembe, a jiné perkusní nástroje, které všem zájemcům zapůjčíme. Bubnování je určeno pro jednotlivé třídy do maximální počtu 30 žáků v jedné skupině. Maximální počet skupin za den je 6.  Kreativní bubnování je vhodné jak pro děti 1.st., tak pro děti 2.st  Jako bonus rádi zrealizujeme odpolední relaxační bubnování pro kantory ZDARMA.

Naučíme děti během 45 min., základní noty , tvorbu vlastních rytmů, improvizaci a rytmizaci.

Cena 60 Kč /dítě

Ukázku najdete ZDE

Rezervace termínu na tel.: 775 100 079, nebo emailu lasakova.zuzana@seznam.cz

 

Ivo Batoušek - výchovně vzdělávací koncerty v rámciprojektu "Hudba, jako cesta k dětské duši".

Koncerty jsou koncipovány jako interaktivní.

Posluchači jsou tedy do programu aktivně zapojeni, a to jak v hledišti, tak i na podiu (lídr souboru vybere v každém díle vždy jednu skupinku posluchačů, kteří si zahrají na bubny).

Jednotlivé díly seznamují zábavnou formou vaše studenty s historií bicích nástrojů, jejich využitím v hudbě klasické i moderní - to vše je doplněno humorně laděným vyprávěním lídra     Ivo Batouška a originální hudbou souboru Jumping Drums.

Speciální dramaturgie koncertu i pro první stupně ZŠ!

Video z výchovného koncertu:

https://www.youtube.com/watch?v=neGXQjfH1qU

 

Cena 60 Kč/dítě

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od roku 2003 jsme udělali radost, pobavili, poučili a rozšířili všeobecný rozhled již více než 200 000 dětí a mládeži z celé ČR.

 

Základním konceptem našich koncertů je neformálním, zábavným způsobem uvést žáky a studenty do kouzelného světa rytmů a bubnů. Záměrně se vyhýbáme akademičnosti, složitosti výkladu. Chceme děti přivést k hudbě, ne je vystrašit :-) .

 

I takto může dopadnout koncert, tak se na to připravte :-)

PUSTIT VIDEO....ZDE

Napsali o nás.

ZŠ Modřice

ZŠ Žulová

ZŠ Vápenná

ZŠ Nýdek

ZŠ Veřovice

 

 

Pevně věříme, že to je v současné době jedna z mála cest, jak děti k hudbě přivést, probudit v nich lásku k hudbě tak silnou, že sami zatouží prozkoumat ji hlouběji.....a pak věřte, že budou chtít sami znát osminy, akcenty,.....však víte :-)

 

Interaktivní program je zajímavý nejen profesionálním pojetím a uměním hudebníků, ale i směrováním mladých lidí k zajímavé alternativě náplně volného času, prokazatelně fungující v rámci programů prevence kriminality a sociálně-patologických jevů.

 

Ivo Batoušek se v průvodním slovu dotýká i takových témat jako jsou stres, koncentrace při studiu, stinné stránky internetových sociálních sítí, mobilní komunikace ve vztahu k výuce či kvalitní partnerské vztahy. Program lze po domluvě přizpůsobit i aktuálnímu preventivnímu tématu vaší školy, například sociálně-patologické jevy, kriminalita mládeže, drogová závislost, gambling či šikana.


Koncert jsme schopni provést stejně dobře v sále divadla či kulturního domu stejně jako ve vaší školní aule, tělocvičně, společenských prostorách. Soubor je vybaven kvalitní ozvučovací aparaturou plně dostačujícím pro výchovně vzdělávací koncerty. Ozvučení je v ceně koncertu.

 

 

 

Informujte se a objednejte si náš výchovný koncert. Těšíme se na vás.

Kontakt:  lasakova.zuzana@seznam.cz

tel.: 775 100 079


This is alternative content.

Copyright © 2010, Jumping Drums Oficiální stránky bubenické skupiny. Všechna práva vyhrazena.
Yascha design